Rýchla navigácia pre Administráciu, Webmail, MySQL, WebFTP : Administrácia | Webmail | MySQL Admin | WebFTP

Overenie domény

Vyberte koncovku: SK COM EU CZ INFO NET
+421 (0) 944 560 312

Registrácia .sk domény (len pre občanov a firmy zo SR)

Je potrebné podpísať Rámcovú zmluvu s SK-NIC (správca národnej domény). Túto zmluvu si môžete vygenerovať na www.sk-nic.sk (formulár F1), kde ako registrátora zadáte VDAT-0001. Vygenerovaný dokument je potrebné podpísať, opečiatkovať a priložiť kópiu výpisu z obchodného registra resp. kópiu živnostenského listu. Údaje v registrácií sa musia zhodovať s údajmi na zmluve. Ak ste fyzická osoba - nepodnikateľ alebo nemáte pečiatku, podpis je potrebné overiť notárom. Dokumenty zašlite na adresu:

V priebehu dvoch až troch pracovných dní obdržíte od SK-NIC identifikátor, na ktorý Vám môžeme doménu zaregistrovať. Na pridelený identifikátor je možné registrovať neobmedzený počet domén.

Ak sa Vám zdá celý proces príliš komplikovaný a nechcete ním strácať čas, môžeme zaregistrovať doménu na našu firmu. Stačí vyplniť objednávkový formulár. V tomto prípade nie je potrebné zasielať rámcovú zmluvu a ani ďalšie dokumenty do SK-NICu a doménu je sprevádzkovaná do 24 hodín od prijatia platby na náš účet. Doména je registrovaná na V-Data, s.r.o. (identifikátor VDAT-0001) a zákazník má výhradné právo prevádzkovať objednanú doménu a kedykoľvek ju previesť na seba.

Registrácia domén .eu, .com, .net, .info, .cz a ďaľších

Vyplňte objednávkový formulár. Doménu Vám zaregistrujeme po obdržaní platby a vo väčšine prípadov je funkčná do troch dní. V prípade, že máte záujem zaregistrovať doménu, ktorú ste nenašli uvedenú v našej ponuke neváhajte nás kontaktovať na info@v-data.sk.